شرایط تعویض و مرجوع

شرایط تعویض و مرجوع
شرایط مرجوع و تعویض کالا در فروش آنلاین

پوشاک بانوان, آقایان و کودکان در صورت مطابقت نداشتن کالا با سفارش از نظر رنگ و سایز, مناسب نبودن سایز, بدون اینکه برچسب کالا جدا شده باشد بدون بوی بدن و عطر, کاملا مطابق بسته ارسالی تا ۴۸ ساعت (با توجه به شرایط اداره پست ) با هماهنگی امور مشتریان, برگشت کالا امکان پذیر است.
در صورتی که کالا دچار ایراد بود یا با اطلاعات مندرج در سایت تطابق نداشت، هزینه عودت کالا برعهده فروشگاه مدلایتس میباشد، بنابراین پس از بازگشت کالا به فروشگاه مدلایتس باید تصویر برگه پستی را از طریق شماره های پشتیبانی واتساپ ارسال نمایید. در صورت عدم داشتن فاکتور خرید و فاکتور پستی، عودت هزینه ارسال وجود نخواهد داشت .
بعد از هماهنگی با واحد پشتیبانی، علت مرجوع کالای خود را به شماره های پشتیبانی واتساپ بفرستید و یا در کاغذی به صورت کامل یادداشت شود و به همراه بسته مرجوعی ارسال کنید.
در صورت انصراف از خرید که شامل هیچکدام از موارد فوق نباشد، هزینه عودت کالا و9درصد مالیات ارزش افزوده که موقع خرید از طرف مدلایتس بر عهده گرفته شده است بر عهده خریدار می باشد
مسئولیت صحت آدرس و اطلاعات وارد شده در سفارش برعهده کاربر میباشد. چنانچه کاربر در ثبت آدرس یا کد پستی دچار اشتباه شده باشد، هزینه ارسال مجدد بسته به آدرس صحیح برعهده کاربر میباشد.
درصورت عدم دریافت بسته توسط کاربر، بسته به فروشگاه مدلایتس بازگشت داده میشود و برای ارسال مجدد با کاربر هماهنگ خواهد شد.
کالاهایی که دارای کد بهداشتی هستند شامل انواع زیرپوش, بادی و لباس زیر … قابل تعویض و بازگشت نمیباشند.
بازگشت کالا صرفا با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تایید ایشان امکان پذیر میباشد. توجه داشته باشید هرگونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی به عهده کاربر می باشد.
در ایام فروش فوق العاده امکان تعویض و بازگشت کالا وجود ندارد.
محصولاتی که دارای تخفیف هستند شامل مرجوع و تعویض نخواهند شد